Finále ligy ligy Wargaming.net WoT v Minsku

21. - 22. března, finále třetí sezóny ligy Wargaming.net 2014 ve hře World of Tanksjehož vítězové odejdou do Varšavy na velké finále v dubnu. Není žádným tajemstvím, že za pět let své existence z obvyklé online hry se WoT rozrostl na mezinárodní projekt se stovkami tisíc účastníků a tyto soutěže spojují profesionální hráče, pro něž se WoT stal něčím víc než jen hrou. Stačí zmínit, že cena fondu turnaje Wargaming.net Liga činil 131 000 dolarů, z nichž tým, který obsadil 1. místo, obdrží 55 000 dolarů.

Redaktoři Bigpikchi odjeli do Minsku, aby viděli IT vlastníma očima a zjistili, jak vše funguje.

Vzrušení kolem finále bylo neuvěřitelné. Pár hodin před oficiálním startem se ve vstupní hale hotelu shromáždil dav fanoušků, aby podpořili své oblíbené týmy a pověsili se mezi kamarády a kamarády.

Stejně jako v každé sportovní události, fanoušci WoT připravují atributy na podporu svých favoritů.

Tam, kde jsou tanky, jsou opravdoví muži, kteří se samozřejmě musí setkat s krásnými dívkami.

Kdokoliv si mohl hru vyzkoušet. Zatímco v hlavním sále byly tankové bitvy mezi týmy, návštěvníci si hráli mezi sebou. Kdo ví, možná se zde narodil nový tým, který uvidíme v blízké budoucnosti mezi vítězi.

Ve finále se hra odehrála v novém formátu - "Útok - obrana". Jeden tým musí chránit základnu, a druhý - zachytit. Toto přidalo dynamiku a drama k průběhu hry, protože kvůli časovému limitu se týmy nemohly dlouho schovávat a byli nuceni neustále útočit.

Čtyři týmy bojovaly o prestižní pohár: HellRaisers (HR), Natus Vincere (Na'Vi), Mladí lvi a Santa Claus a šest jelenů.